Regenerum do pięt

Regenerum do pięt pomaga w pielęgnowaniu szorstkich i drapiących pięt, więcej pomaga w likwidowaniu szorstkiej skóry pięt szybko i skutecznie, już po dwóch tygodniach stosowania widać dobre efekty takiej kuracji. Jest to dobry krem, który na pewno wygładza pięty i nadaje im doskonałą gładkość, sprawiając, że rajstopy i skarpety nie są niszczone szorstkim naskórkiem. Taki krem to jakość w dobrej cenie, która sprawdza się na co dzień. Nie jest to drogi kosmetyk, ale bardzo pomocny i rekomendowany zawsze przez ekspertów. Nawilża, odżywia oraz regeneruje suchą i zgrubiałą skórę na piętach. Wiele osób sięga po ten specyfik chętnie i bez zwłoki, natychmiast, gdy zaobserwuje grubą skórę na piętach. Warto zadbać o skórę właśnie z pomocą Regenerum.

Jak działa Regenerum do pięt?

Regenerum do pięt ma bardzo szerokie działanie – odżywia, nawilża i dodaje urody stopom. Zgrubiały naskórek szybko znika. W specyfiku jest mocznik, dzięki któremu skóra stóp staje się miękka i gładka – aż 30-procentowe stężenie mocznika gwarantuje gładkość i aksamitny wygląd stóp, nie ma nic gorszego od szorstkich i drapiących pięt. Poza tym kompleks witamin A, E, F odżywia zniszczoną skórę oraz naprawia doskonale szorstki naskórek, wygładzając go i zmiękczając tak, jak żaden inny krem. Gładkość i elastyczność pojawiają się szybko. W serum obecna jest także witamina F, której efektem jest ochrona skóry pięt przed pęknięciem. W serum jest też olejek z drzewa herbacianego, który przegania bakterie oraz likwiduje nieprzyjemny zapach. To zmasowany atak na szorstkie pięty, dlatego koniecznie trzeba kupić ten kosmetyk i korzystać z niego regularnie, codziennie. Ciekawym działaniem mocznika jest to, że rozpuszcza martwy naskórek, skutecznie go rugując z pięt. Tylko ten składnik posiada taką właściwość.

Jak często stosować Regenerum do pięt?

Regenerum do pięt można stosować codziennie. Jest to doskonały specyfik, który sprawdza się i nie kosztuje dużo – opakowanie kosztuje około 16 złotych za 30 gramów kosmetyku i przy codziennym stosowaniu wystarcza na miesiąc. Zatem jest to bardzo umiarkowany wydatek. Jest to kwota, na którą stać każdego. Niejedna pani dba o to, by korzystać z takiego kremu, który doskonale zmiękcza skórę pięt. Raz dziennie smaruje się stopy cienką warstwą Regenerum i wmasowuje się aż do wchłonięcia. Nie ma żadnych ograniczeń co do stosowania tego specyfiku – można go stosować miesiącami oraz latami. Produkt został przebadany dermatologicznie, nie zawiera parabenów, barwników, konserwantów, jest w pełni zdrowy oraz doskonały dla osób w każdym wieku. Mogą je stosować dzieci, nastolatki, dorośli oraz osoby w podeszłym wieku. Takie serum to podstawa, bez niego nie można cieszyć się gładkimi piętami. Wysoka jakość serum to podstawa. Niejedna osoba stosuje kosmetyki do stóp, ale nie są one na pewno tak doskonałe, jak Regenerum, serum z mocznikiem oraz witaminami. Warto kupić ten specyfik sobie lub w prezencie członkowi rodziny. Jakość w dobrej cenie to walor takiego specyfiku.